Про БЦ Space4

Space4 – інноваційний простір у Рівному, створений для прогресивних людей.
В концепцію бізнес-центру закладено основні потреби – робота, відпочинок, розвиток та турбота про здоров’я. Тут ти не знайдете вузьких, задушливих коридорів із сотнями кабінетів. Space4 — це справжня екосистема з просторими офісами, терасами для відпочинку, 25-метровим басейнои та навіть панорамним дахом.

Work

Work

Простір для роботи. Жодних обмежень в організації простору із можливістю втілення в життя будь-якого дизайн-проєкту. Ти можеш орендувати офіс площею від 16 до 1800 м².

Health

Health

Простір для здоров’я. На двох поверхах бізнес-центру знаходиться спортклуб Sport Life. Саме тут ти можеш перезавантажитись після робочого дня. На тебе чекають тренажерна зала, 25-метровий басейн на 6 доріжок, зона функціонального тренінгу, 2 студії групових занять, студія сайклу, лаундж-зона із трьома саунами та джакузі, солярій та 2 масажних кабінети.

Rest

Rest

Під час перерви між робочими зустрічами можна прогулятися атріумом або перепочити на терасі на даху у власному офісі з видом на зелений приватний сектор. Також у бізнес-центрі буде ресторан, де можна буде повечеряти та провести час з колегами.

You

You

Все, що створено у бізнес-центрі – зроблено для тебе. Простір амбіцій, натхнення та розвитку. Хочеш влаштувати цікаву лекцію або провести івент? Ми запропонуємо краще місце для твоєї події.

Девелопер

РЕНОМЕ-Комфорт має бездоганну репутацію у сфері будівництва та девелопменту.
У наших компетенціях – розробка проєктів, пошук ділянок для будівництва, оцінка об’єктів нерухомості, генеральний підряд, будівельно-монтажні роботи, контроль та обслуговування після введення в експлуатацію.

comfort-logo
archimatika-logo

Архітектор

Проєкт Space4 розроблений спеціально для RENOME Comfort архітектурним бюро Archimatika, яке було визнане найкращими в Україні. Archimatika спеціалізується на розробці проектів житлових, багатофункціональних комплексів та цілих мікрорайонів.

РЕНОМЕ-Комфорт

RENOME Comfort упродовж 15 років успішно реалізовує проєкти житлової та комерційної нерухомості різної складності. Наразі командою збудовано та реалізовано 65000 м2 житлової нерухомості та здійснюється управління понад 25000 м2 комерційної нерухомості.

Давайте разом створювати майбутнє!

© 2022 All rights reserved. By РЕНОМЕ-Комфорт

Давайте разом створювати майбутнє!

© 2022 All rights reserved. By РЕНОМЕ-Комфорт

Зворотній дзвінок